🤩 NOVO OTVORENÁ dermatologická ambulancia - DERMA MEDICA 🤩 MUDr. Stanislava Tóthová, PhD. - liečba akné, atopického ekzému, psoriázy, rosacei, rôznych útvarov na koži a ďalšie.
🤩 NOVO OTVORENÁ dermatologická ambulancia - DERMA MEDICA 🤩 MUDr. Stanislava Tóthová, PhD. - liečba akné, atopického ekzému, psoriázy, rosacei, rôznych útvarov na koži a ďalšie.
Viac info

Plastická chirurgia

Pomocou moderných technológii a dlhoročných skúseností našich odborníkov docielime Váš vysnívaný vzhľad.

Zdvihnutie prsníkov

Zdvihnutie prsníkov (mastopexia) pozostáva z opätovného prispôsobenia prsného tkaniva, aby sa obnovil zdravý tvar prsníka. Zákrokom je možné odstrániť najmä prebytočnú kožu, ktorá vznikla natiahnutím počas tehotenstva alebo v dôsledku zmeny hmotnosti. Cieľom je zachovať funkciu prsníkov a súčasne prispôsobiť tvar pŕs telesným proporciám tak, aby každá z nás bola opäť sebavedomou ženou.

Operácia očných viečok

Operácia očných viečok (blefaroplastika) je určená pre pacientov s prebytočnou kožou na horných alebo dolných viečkach, alebo s nadmernými tukovými vačkami. Estetické omladenie a osvieženie očí preto pomôže v boji proti času či genetike. Po operácii očných viečok oči pôsobia ľahšie a menej unavene.

Plastika nosa

Plastická úprava nosa (rhinoplastika) je jedným z najznámejších zákrokov v plastickej chirurgii. Ide o operáciu mäkkých častí nosa alebo o operáciu kostenej časti nosa. Motiváciou pre plastiku môže byť napríklad zmena vzhľadu nosa či zlepšenie dýchania. Pred samotným zákrokom spoločne zvážime Vaše črty tváre a predstavy o Vašom vysnívanom nose.

Liftingové mezonite

Lifting mezoniťami je inovatívnym riešením pri kontúrovaní tváre. Spevňuje a omlaďuje pokožku pomocou mezonití prémiovej značky Aptos. Pokožka je ihneď po zákroku pevnejšia a rovnomernejšia. Ošetrnie dokáže výrazne omladiť pokožku, pretože spúšťa tvorbu nového kolagénu a zlepšuje prekrvenie v oblastiach, kam sú mezonite aplikované.

  • TVÁR
  • TELO

Liposukcia

Liposukcia je lokalizačný zákrok, ktorý síce za Vás neschudne, ale opäť odhalí svalové línie, ktoré miznú pod tukovou vrstvou. Dobrým riešením je najmä preto, že v oblastiach ako pás, brucho, boky či stehná sú tukové zásoby odolnejšie voči diétam a cvičeniu.

  • TVÁR

Zdvihnutie obočia

Zdvihnutie pre poklesnuté obočie a unavený pohľad vráti Vašej tvári opäť iskru. Obočie je pozdvihnuté a tvár pôsobí sviežejším a veselším dojmom. Jedná sa o malý zákrok s veľkým výsledkom už na prvý pohľad.

  • TVÁR

Chirurgické zdvihnutie hornej pery

Chirurgický lifting hornej pery je skvelým riešením pre Vás, ak je horná pera tenká a vytvára optický nepomer Vašich pier alebo ak pery vekom začali vyvolávať celkovo smutný výraz tváre.

  • TVÁR

Korekcia odstávajúcich ušníc

Korekcia odstávajúcich ušníc (otoplastika) je operácia, ktorej cieľom je upraviť tvarovú alebo uhlovú odchýlku uší. Výrazná deformácia uší ovplyvňuje spoločenský život a sebavedomie už od útleho detstva. Preto po korekcii dochádza často k úľave aj na duševnej úrovni.

  • TVÁR

Chirurgický facelift

Facelift (rhytidektómia) je chirurgický zákrok určený na redukciu ochabnutej pokožky zdvihnutím a napnutím tkanív. Pri operácii sa odstráni prebytok kože na krku a tvári, vďaka čomu dôjde k čiastočnému vyhladeniu vrások.

  • TELO

Zväčšenie prsníkov

Zväčšením prsníkov (augmentácia) docielime požadovaný tvar, veľkosť a plnosť prsníkov. Zahŕňa umiestnenie implantátov pod prsné tkanivo alebo svaly hrudníka. Zákrok je určený pre ženy, ktoré cítia, že vďaka novým prsiam sa budú cítiť istejšie a sebavedomejšie.

  • TELO

Plastika brušnej steny

Plastika brucha (abdominoplastika) dokáže upraviť uvoľnenú a ochabnutú brušnú stenu z dôvodu tehotenstva a priberania, kedy dochádza k zväčšeniu objemu brušnej steny. Ak po schudnutí a po tehotenstve ostáva koža uvoľnená, problémom nie je slabosť svalov, ale vzdialenosť od brušnej steny. Cieľom zákroku je odstrániť ochabnutú kožu a napnúť uvoľnené brušné svaly.

  • TELO

Lifting vnútorných stehien

Lifting vnútorných stehien (plastika stehien) je zákrok vhodný pre ľudí, ktorým v dôsledku priberania a chudnutia koža v oblasti stehien ochabla a nedá sa napraviť liposukciou. Efekt liftingu je zvyčajne dlhodobý, ak si zachováte stabilnú hmotnosť a kondíciu.

Nenašli ste to čo hľadáte?

Stiahnite si kompletný cenník

Zobraziť cenník

Ďalšie kategórie