🤩 NOVO OTVORENÁ dermatologická ambulancia - DERMA MEDICA 🤩 MUDr. Stanislava Tóthová, PhD. - liečba akné, atopického ekzému, psoriázy, rosacei, rôznych útvarov na koži a ďalšie.
🤩 NOVO OTVORENÁ dermatologická ambulancia - DERMA MEDICA 🤩 MUDr. Stanislava Tóthová, PhD. - liečba akné, atopického ekzému, psoriázy, rosacei, rôznych útvarov na koži a ďalšie.
Viac info

Dermatológia
a estetická medicína

Skrášlime to, čo je Vám od prírody dané, aby ste sa cítili vo svojom tele čo najkrajšie, pretože sebavedomie je dôležité pre zdravie.

Plazmaterapia

Plazmaterapia (drakuloterapia) je novodobým prameňom mladosti. Inovatívna a prevratná metóda, ktorá zabezpečuje efektívnu regeneráciu kožných buniek, pomáha vyhladzovať vrásky, povolenú pleť či regenerovať jazvy. Tajomstvo tkvie, ako už názov prezrádza, vo vlastnej krvnej plazme. Tá obsahuje rastové faktory, krvné doštičky, biele krvinky a kmeňové bunky, ktoré pleť miluje a vďaka ním sa pokožka regeneruje a omladzuje.

Botox

Botulotoxín je toxín produkovaný baktériou Clostridium botulinum, ktorý dočasne blokuje prenos nervovosvalového vzruchu. Výsledkom je dočasná paralýza (nie strata citlivosti) svalov zodpovedných za tvorbu vrások. Vrásky sa postupne stávajú jemnejšie alebo vymiznú úplne. Je to jednoduchý a účinný spôsob omladenia tváre.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová sa používa na zníženie výskytu jemných až hlbokých vrások tváre, krku a dekoltu, na zjemnenie kožných záhybov tváre, padajúcich ústnych kútikov, na doplnenie chýbajúceho objemu líc, spánkových jám, na modeláciu lícnych kostí či kontúr sánky, na hydratáciu či zväčšenie veľkosti a tvaru pier, na výplň kruhov pod očami. Ide o veľmi obľúbené kozmetické ošetrenie, ktorého výsledky sú viditeľné okamžite.

Skinbooster

Hydrobalance alebo skinbooster je ošetrenie, ktoré je určené na hĺbkovú hydratáciu pokožky. Zlepšuje jej kvalitu, vyživuje ju a prinavracia jej elasticitu. Vek, genetika, životný štýl, zlozvyky, to všetko sa podpisuje na kvalite Vašej kože. Ak pleť vyžaduje hydratáciu a skvalitnenie, tak práve skinbooster je vhodným riešením.

Nenašli ste to čo hľadáte?

Stiahnite si kompletný cenník

Zobraziť cenník

Ďalšie kategórie