🤩 NOVINKA - MASÁŽ CELÉHO TELA 🤩 Od teraz sa k nám môžete objednať aj na masáž celého tela, ktorá vám pomôže oddýchnuť si, zrelaxovať a načerpať novú energiu. 🧘🏼‍♀️
🤩 NOVINKA - MASÁŽ CELÉHO TELA 🤩 Od teraz sa k nám môžete objednať aj na masáž celého tela, ktorá vám pomôže oddýchnuť si, zrelaxovať a načerpať novú energiu. 🧘🏼‍♀️
Cenník

Kozmetické ošetrenia
pre telo a pleť

Pre krásu stačí niekedy málo. Aj neinvazívne riešenia pomôžu Vašej pokožke vrátiť pružnosť, zdravý a mladistvý vzhľad.

 • PLEŤ

OXYGENEO

OXYGENEO je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok. Pleť dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu. Neinvazívne ošetrenie pleti s okamžitým omladzujúcim efektom. Zjednocuje tón pleti, odstraňuje pigmentové škvrny a vrásky.

 • PLEŤ
 • TELO

LPG

LPG je účinná a neinvazívna liečba potvrdená vedeckými štúdiami. Aktivuje prirodzený proces štiepenia a uvolňovania tukov, čo vedie k odstráneniu nepoddajných tukových vankúšikov, celulitídy, uvoľnenej a ochabnutej pokožky. Ide o veľmi jemné ošetrenie. Intenzita podtlaku sa reguluje v priebehu tak, aby ošetrenie bolo príjemné.

 • PLEŤ
 • TELO

Inhalácia kyslíka

Dýchanie koncentrovaného kyslíka dodáva telu energiu, vyrovnáva nedostatok kyslíka, povzbudzuje orgány k činnosti, ozdravuje a regeneruje organizmus, spomaľuje proces starnutia. Zlepšuje tiež duševnú výkonnosť, pôsobí proti stresu, únave a vyčerpaniu. Priaznivo pôsobí pri poruchách spánku, bolestiach hlavy a preventívne proti rôznym civilizačným a nádorovým ochoreniam.

 • PLEŤ
 • TELO

BioRePeelCl3

BioRePeelCl3 je revolučný dvojfázový peeling, ktorý využíva kombináciu prírodných kyselín a aktívnych zložiek. Pokožka je krásne rozjasnená, hydratovaná a omladená bez použitia ihiel a výplní. Tak spája biorevitalizáciu, relaxáciu a rekonštrukciu pokožky do jedinej procedúry. Peeling taktiež eliminuje pigmentové škvrny a je vhodný na celoročné použitie.

 • PLEŤ

Hydropeptide

Ošetrenie Hydropeptide, ako svetový líder v anti-age kozmetike, ponúka luxusný zážitok s klinickými výsledkami. Omladenie pokožky a riešenie jednotlivých problémov pleti je na úrovni DNA a dochádza k reštartu vlastnej bunky. Vďaka epigenetickým princípom v produktoch prináša Hydropeptide dlhodobú ochranu, zdravie, rozjasnenie a rekonštrukciu pleti.

 • PLEŤ

Skin Scaner

Skin Scaner je najmodernejšia technológia v odbornom diagnostikovaní pleti. Pomocou fluorescenčného svetla a kamerového systému prístroj dokáže presne definovať aktuálny stav pokožky. Svetlo preniká do hĺbky pleti a umožní tak vidieť aj poškodenia, ktoré ešte nie sú viditeľné voľným okom. Využíva 1 detekčnú a 6 ošetrujúcich hlavíc pre optimálne výsledky.

 • PLEŤ

Pleťové rituály THALGO

Pleťové rituály sú vykonávané výnimočnými patentovanými produktami z morských rias, ktoré obsahujú mnoho unikátnych živín. Produky Thalgo majú na pokožku stimulačný, spevňujúci, hydratačný a detoxikačný účinok, pričom sú absolútne prírodné a nezávadné.

 • PLEŤ

1. Remineralizačný a hydratačný rituál
pre omladenie pleti (60 min)

Pleťové ošetrenie s peelingom s kryštálmi z morských rias, ktoré Vás na zmyslovej úrovni prenesie na morské pobrežie, plné čerstvého vzduchu a zdravých vnemov pre vašu pleť. Vhodný pre prvé viditeľné známky starnutia, dehydratáciu pleti, suchú a unavenú pleť, bunkový stres.

 • PLEŤ

2. Bunkový rozjasňujúci rituál pre
obnovu citlivej pleti (60 min)

Rituál, v ktorom doslova na vlastnej koži zažijete pohyb oceánskych vĺn vďaka jedinečnej masáži tváre, vytvorenej THALGO špecialistami. Priebeh ošetrenia príjemne dopĺňa aplikácia prvého 100% morského oleja z rias, ktorý s pleťou dokáže hotové zázraky, viditeľné bezprostredne po procedúre.

 • PLEŤ

3. Hĺbkovo čistiaci morský rituál
pre intenzívny balans pleti a duše (60 min)

Preneste sa do hlbín toho najčistejšieho oceánu a vyživujúcich morských vôd. Komplex látok kozmetiky THALGO zaisťujú vysoko účinný výsledok voči nadmernému lesku a v boji proti aknóznej pleti. Rituál, vďaka ktorému sa redukuje veľké množstvo baktérii a znižujú sa zápalové procesy v pleti.

 • PLEŤ

4. Energizujúci detoxikačný
a harmonizačný rituál so spirulinou
a morskými riasami (60 min)

Spojenie energizujúcej spiruliny, morského magnézia, zeleného čaju a morských rias, je jednoznačná voľba, ak je Vaša pleť vystavená každodennému napätiu, stresu a vonkajšiemu znečistenému prostrediu.

 • PLEŤ

5. Vyplňujúci kolagénový rituál
s trojkombináciou kyseliny hyalurónovej (60 min)

Počas tohto hĺbkovo vyhladzujúceho rituálu s morskou atmosférou sa ošetrí vráska za vráskou pomocou účinných masážnych valčekov ROLLER BOOSTERS a manuálnej protivráskovej stimulačnej masáži. Z rituálu budete odchádzať s vypnutím jemných liniek, vyhladením viditeľných vrások a vnútorným vyplnením tých hlbokých.

 • PLEŤ

6. Rituál neinvazívneho omladenia zrelej
pleti s prírodnými hormónmi
z morských rias (90 min)

Regeneračná sila pleťového rituálu sa popasuje s pôsobením času bez nutnosti chirurgických zákrokov. Kombinácia výťažku z hormónov z morských rias, rastlinných výťažkov a egyptského figovníka zaručuje výnimočný výsledok.

 • PLEŤ

7. Obnovujúci rituál pleti inšpirovaný silami piatich oceánov s japonskou stáročnou 
tradíciou (90 min)

Prinavráťte životnú silu vašej pleti vďaka japonskej masáži KOBIDO a špeciálnym technikám, ktoré navodia pocit dokonalého uvoľnenia kombináciou jedinečného ošetrenia pleti a niekoľkých masážnych techník.

NOVINKA - Klasická celotelová masáž a relaxačná aroma masáž (60 min, 90 min)

Doprajte svojmu telu nezabudnuteľnú relaxáciu vo forme masáže. Klasická celotelová masáž a aromaterapeutické procedúry sú navrhnuté tak, aby vám pomohli oddýchnuť si od každodenného stresu, pomohli uvoľniť telo a obnovili myseľ. Rezervujte si svoj termín a dovoľte nám sprevádzať vás na ceste k dokonalej harmónii.

NOVINKA - Masáž chrbta a šije (30 min, 45 min)

Masáž chrbta a šije je skvelá na uvoľnenie napätia v kritických oblastiach. Pomáha odstrániť svalové napätie a poskytuje úľavu od bolesti, ktorú spôsobuje najmä sedavé zamestnanie. Zarezervujte si tento jedinečný zážitok a zbavte sa bolesti.

NOVINKA - Masáž nôh a chodidiel (30 min, 45 min)

Osviežte svoje nohy špeciálnou masážou nôh a chodidiel. Naši terapeuti sa venujú každému detailu, aby zabezpečili uvoľnenie a zrelaxovanie vašich unavených nôh a dodali im nový život a energiu. Objavte s nami oázu pre vaše nohy a nechajte sa priviesť do sveta oddychu.

Nenašli ste to čo hľadáte?

Stiahnite si kompletný cenník

Zobraziť cenník

Ďalšie kategórie