🤩 NOVINKA - MASÁŽ CELÉHO TELA 🤩 Od teraz sa k nám môžete objednať aj na masáž celého tela, ktorá vám pomôže oddýchnuť si, zrelaxovať a načerpať novú energiu. 🧘🏼‍♀️
🤩 NOVINKA - MASÁŽ CELÉHO TELA 🤩 Od teraz sa k nám môžete objednať aj na masáž celého tela, ktorá vám pomôže oddýchnuť si, zrelaxovať a načerpať novú energiu. 🧘🏼‍♀️
Cenník

Profesionálne zákroky
a ošetrenia pleti, tela a duše

Ako vznikol Beauty Institute?

Moj vzťah k estetike a všetkému krásnemu ma formoval už od skorého detstva. Tým, že som vždy obdivovala dizajn, umenie a estetickú harmóniu prirodzene vyústilo aj do ďalšieho smerovania. Okrem toho, že som sa týmto záľubám venovala vo voľnom čase, založila som a postupne rozvíjala počas vysokej školy salón krásy. Bolo to miesto, kde sa spájali služby z beauty prostredia a cieľom bolo ponúknuť vysokoprofesionálne služby a maximálny komfort pre klienta. A práve toto centrum krásy v Banskej Štiavnici, hoci bolo malé, ale vytvorené srdcom, bolo semienkom k vzniku Beauty Institute.

Po rokoch budovania kariéry lekárky, ktorá dbá predovšetkým na zdravie svojich pacientov, som si uvedomila dôležitosť vnútornej harmónie a vyrovnanosti u svojich pacientov . Stále častejšie som vnímala dopyt po estetickej medicíne, ktorú som práve na základe toho zaradila medzi spektrum mnou ponúkaných služieb. Spätná väzba mi dodávala odhodlanie vybudovať Beauty Institute, ako priestor nie na zmenu človeka a toho, čo mu príroda nadelila, ale na dosiahnutie symetrie, zvýraznenia krásneho a zdokonalenie toho, čo by mohlo byť krajšie.

Ako lekárka som zhromaždila odborníkov z viacerých oblastí, a najmä takých odborov, ktoré navzájom spolu veľmi úzko súvisia. Všetko na mieru pacienta a pod jednou strechou v štýlovom a modernom prostredí butikovej kliniky. Služby Beauty Institute sú systematicky vytvorené kategórie zamerané na krásu s rôznou úrovňou invazivity. Krása a zdravie je našim cieľom, ale heslom ostáva – krása pramení zvnútra, z pocitu vlastnej spokojnosti so sebou.

Beauty Institute

Cieľom Beauty Institute Dr. Pitekova je prepojiť moderné technológie a roky profesionálnych skúseností našich odborníkov s vysoko individuálnym prístupom v diskrétnom prostredí, ktoré vo Vás zanechá príjemný pocit jedinečnosti. Krása nie je len vonkajší jav, je to harmonický stav tela a duše, ktorý Vám pomôžeme docieliť.


Vyberte si z našich kategórii